Майбутні події

Новини на Facebook

Про проект

Ви все знаєте, Ви все можете, Ви всього гідні!

Школа виживання "БІЛІ ВОВКИ" – це проект, що об'єднує людей, які хочуть розвинути у собі ту або іншу здатність виживати в екстремальних ситуаціях, які прагнуть до самоудосконалення.

 

Головна мета Школи – дати оптимальний набір знань, умінь і навичок, щоби людина могла застусувати їх на практиці та вижити в будь-яких умовах.

Школа виживання "БІЛІ ВОВКИ" – це філософія життя, яка допомагає сучасній людині адекватно реагувати на будь-які життєві моменти, як у повсякденному житті (робота, навчання, бізнес і т.п.), так і при виникненні критичних, екстремальних ситуацій.

 

Програма Школи – це уніфікована система навчання нового типу, стратегія, тактика і конкретний результат, що засновані на практичному досвіді, і багато, багато іншого.

 

Програма навчання зачіпає всі основні аспекти життєдіяльності людини і складається з безлічі сукупних речей, основними напрямками яких є:
1. Бойове виживання (система адаптованого рукопашного бою (САРБ) і спеціальний медичний курс).
2. Екстремальне виживання (унікальні прийоми виживання з використанням будь-яких ресурсів, маючи при собі тільки ніж, або й без нього).
3. Виживання в соціумі (психологічна підготовка у вигляді базових семінарів, тренінгів та цільових програм).
4. Спеціальний курс (парашутні стрибки, сплави по річках, екстремальні походи та експедиції).

 

Однією з особливостей програми є те, що її може засвоїти практично кожна людина, незалежно від особливостей стану здоров'я та індивідуальних особливостей кожного, які ми враховуємо при проведенні занять.

Друга відмітна наша особливість – можна навчатися в будь-якому віці, навіть не маючи ніякої попередньой підготовки.

Третя наша особливість – немає стереотипів, методика проста, доступна і ефективна в будь-яких умовах.

І, нарешті, ще одна наша особливість – відносно короткий термін навчання (4 рівні по 6 місяців кожен).

 

Наші переваги очевидні і засновані на реальності подій, що відбуваються. Ми пропонуємо знання та навички, які перевірені практикою! Заняття проводяться під керівництвом досвідчених фахівців, інструкторів рукопашного бою, офіцерів Збройних сил України, учасників бойових дій.

 

Школа виживання "БІЛІ ВОВКИ" дає можливість кожній людині:
• отримати нові системні знання, про які не говорять ні в школі, ні в університетах;
• навчитися працювати, в першу чергу, над самим собою, перестати бути сліпим, глухим і ледачим по відношенню до себе;
• дізнатися секрети, завдяки яким навіть фізично слабка, хвора або поранена людина завжди зможе перемогти сильнішого супротивника;
• опанувати найефективніші навички для розвитку здатності протистояти різним впливам негативних сил, використовуючи для цього будь-які ресурси;
• отримати можливість якісного спілкування з цікавими людьми і придбати нових друзів;
• мати можливість працювати з професійною командою;
• впевнено дивитися в майбутнє.

 

Той, хто пройшов Школу виживання "БІЛІ ВОВКИ" не пропаде ні в дикій природі, ні в "кам'яних джунглях" міста, ні в будь-якій екстремальній ситуації!

МИ ЧЕКАЄМО ВАС!