Система адаптованого рукопашного бою

Правил немає, рефері не зупинить і ніхто не допоможе!

Чи врятують Вас Ваші роки наполегливих тренувань в реальному бою? Визнайте, Ви не впевнені! Але зараз Ви можете зітхнути з полегшенням, тому що цей блок Школи відкриває Вам справжній шлях у вивченні військових мистецтв.

 

Система адаптованого рукопашного бою (САРБ) є одним з елементів загальної системи виживання людини. Це системна програма адаптованого для цивільних осіб армійського рукопашного бою і бою спецпідрозділів.

 

Система адаптованого рукопашного бою відноситься до бойових пластичних систем ведення бою.

 

Особливість Системи адаптованого рукопашного бою полягає в тому, щоб дати можливість людині, яка підготовлена за цією системою, дуже швидко підлаштовуватися до зміни ситуацій, працювати як проти беззбройного, так і озброєного супротивника ножем, саперною лопаткою, вогнепальною або іншою зброєю, що використовується в рукопашній сутичці.

 

Людина, яка підготовлена за цією системою, завжди має перевагу перед бійцями, підготовленими за іншими системами, так як її дії плавно перетікають від захисту до атаки і, навпаки, від атаки переходять до захисту. Людина дуже швидко перелаштовується під зміни умов бою та готова до несподіванок.

 

Навчання Системі адаптованого рукопашного бою направлено на формування у учнів навичок, необхідних для нейтралізації або обеззброєння та полону противника, захисту від його нападу, впевненості у власних силах. Знищення противника – крайня міра!

 

На відміну від спортивних єдиноборств, тренування по цій системі проводиться не в спеціально обладнаному спортивному залі, а в умовах, наближених до реальних:
• на будь-якій поверхні (в приміщенні на твердій підлозі, на вулиці - на землі чи на асфальті);
• в обмеженому просторі (в машині, на сходовому майданчику, в тамбурі і т.п.).

 

Тут не проводяться змагання, не присвоюються спортивні розряди, так як це не спорт, а спосіб вижити. Не потрібно спеціальної форми для занять, працювати зручно як в камуфляжі, так і в костюмі з краваткою.

 

Особливістю системи адаптованого рукопашного бою є відсутність розминки як такої. Перед реальним боєм не розминаються, тим більше в екстремальній ситуації, в машині або у ліфті. Тут практично відсутні жорсткі захисні дії, регламентовані стійки та переміщення. Система проста і практична. Люди вчаться не тільки оборонятися, а й правильно користуватися різними видами зброї, у тому числі використовувати підручні предмети в якості ефективного засобу для оборони та захисту.

 

Принципи Системи адаптованого рукопашного бою можуть бути застосовні як у бою, так і у будь-яких життєвих ситуаціях: бути розслабленим, не панікувати, не боятися. Ті, хто зіткнувся з нашою системою, повністю визнають її ефективність. Техніка не дозволяє супротивникові розгадати Ваші подальші дії. У реальному житті важлива ефективність, а не ефектність, тому головна мета, щоб людина, зі зброєю або без неї, могла вижити у будь-яких умовах.

 

Ми вивчаємо вражаючі техніки чутливості, м'якості і руйнівності рухів, сили ударів та витривалості, унікального використання тіла як зброї захисту і нападу.

 

Курс допоможе Вам:
• дізнаєтися, як прикладати мінімальну силу в потрібному напрямі і в потрібний час, а, отже, економити свої сили для обеззброєння і нейтралізації супротивника;
• дізнаєтися секрет, як перемагати свідомо сильнішого та швидшого супротивника або декілька супротивників за рахунок зведення до мінімуму їх силової дії при мінімально можливих витратах своєї сили і енергії.
• опанувати унікальну методику та способи роботи з реальною зброєю (ми працюємо тільки з реальною зброєю – це один з основних постулатів усієї методики);
• навчитися знаходити найбільш раціональні та доцільні способи фізичного впливу на супротивника, а також тактичним і спеціальним психологічним технікам контролю свої поведінкові реакції у надзвичайній ситуації та усвідомлено застосовувати ситуаційне моделювання в практиці рукопашного бою.

 

В програму також включена стрільба із справжньої бойової зброї (по мішенях). Для тих, хто ще не тримав в руках справжньої бойової зброї та не нюхав пороху, буде цікаво і корисно.

 

Цей блок складається з чудових пояснень і безперервної дії. Він потрясе Вас!